Zobacz również

Gdynia Dąbrowa - ulica Skrzypowa

Gdynia Dąbrowa - ulica Skrzypowa

Dąbrowa to ościenna dzielnica Gdyni, położona w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, jednocześnie dobrze skomunikowana z aglomeracją. Do Obwodnicy można dotrzeć w 5 minut samochodem, natomiast do centrum miasta w około 10 minut. Alternatywnie można skorzystać również z komunikacji miejskiej, której przystanek oddalony jest o około 5 minut od domu

 

Dom  przy ulicy Skrzypowej znajdują się w ekskluzywnej części dzielnicy co gwarantuje ciszę i spokój. Budynek otoczony jest zielenią co zapewnia prywatność oraz pozwala na komfortowy odpoczynek. Jednocześnie dom jest zlokalizowany blisko centrum dzielnicy, dzięki temu łatwo dotrzeć do  centrum handlowego, szkół, ośrodka zdrowia czy punktów usługowych. 

 

W budynku znajdują się dwa samodzielne mieszkania, położone na parterze oraz na piętrze.  Na parterze jest czteropokojowe dwupoziomowe , z przynależnym garażem dwustanowiskowym i ogródkiem. Natomiast  na piętrze jest pięciopokojowe, dwupoziomowe, dobrze doświetlone przez połaciowe okna w dachu. Do górnego lokalu należy również garaż jednostanowiskowy.