Szybki kontakt

 

Marco-Inwestycje 

80-177 Gdańsk 

ul. Rycerza Blizbora 5/4

 

E-mail: marco@marcoinwestycje.pl

Tel./Fax +48 58 300 10 24

Tel.: 504 225 560

Tel.: 512 313 500

Tel.: 609 615 191

O firmie

Witamy na stronie Marco- Inwestycje!

 

W dzisiejszym świecie coraz szybszego rozwoju technicznego, intelektualnego i mentalnego wolny czas jest na wagę złota. Im jesteśmy starsi, tym coraz bardziej czujemy potrzebę posiadania własnego miejsca na ziemi, które będzie azylem od zewnętrznego świata. Własne mieszkanie czy dom to kolejny cel w naszym życiu. Wypoczywamy w nim, bawimy się a także przeżywamy najpiękniejsze chwile. To miejsce do którego chcemy wracać bo codziennej gonitwie. Mieszkanie i dom  bywa uwieńczeniem marzeń, często też pewnych wyrzeczeń dlatego ważne aby czuć się w nim dobrze i bezpiecznie. 

 

Proponujemy domy w stanie deweloperskim oraz mieszkania w przyjemnych, spokojnych a, co najważniejsze, bezpiecznych lokalizacjach. Pragniemy jak najdokładniej poznać wymagania naszych Klientów, które bierzemy pod uwagę już na początkowych etapach planowania. W tracie realizowania inwestycji bierzemy nie tylko pod uwagę potrzeby Klientów, ale też stale zmieniające się trendy rynkowe. Wszystkie nasze inwestycje realizujemy tak, by przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli całkowicie usatysfakcjonowani. Nasze propozycje mieszkaniowe wyróżniają się nowoczesną, niepowtarzalną architekturą, łącząc równocześnie wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz prestiż.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas inwestycji oraz tych w trakcie realizacji, które można znaleźć na naszej stronie.

 

Firma "MARCO" działa na rynku budowlanym od 2003 roku. Zajmujemy się działalnością inwestorsko - budowlaną polegającą na budowie domów i mieszkań na sprzedaż. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnią tradycją w prowadzeniu z sukcesem własnego biznesu.

 

Działamy na terenie Trójmiasta. Preferujemy sprawdzone, tradycyjne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców. Budowane przez nas domy są położone blisko obszarów zieleni, a jednoczenie dobrze skomunikowane z centrum miasta.

 

Doświadczenie dobrego zespołu pracowników procentuje wysoką jakością wykonawstwa.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.