KIM JESTEŚMY

Firma „MARCO” działa na rynku budowlanym od 2003 roku.

Zajmujemy się działalnością inwestorsko - budowlaną polegającą na budowie domów i mieszkań na sprzedaż. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnią tradycją w prowadzeniu z sukcesem własnego biznesu.

W dzisiejszym świecie coraz szybszego rozwoju technicznego, intelektualnego i mentalnego wolny czas jest na wagę złota. Im jesteśmy starsi, tym coraz bardziej czujemy potrzebę posiadania własnego miejsca na ziemi, które będzie azylem od zewnętrznego świata.

 

Własne mieszkanie czy dom to kolejny cel w naszym życiu. Wypoczywamy w nim, bawimy się a także przeżywamy najpiękniejsze chwile. To miejsce do którego chcemy wracać bo codziennej gonitwie. Mieszkanie i dom bywa uwieńczeniem marzeń, często też pewnych wyrzeczeń dlatego ważne aby czuć się w nim dobrze i bezpiecznie.

Przemyślane inwestycje

Pragniemy jak najdokładniej poznać wymagania naszych Klientów, które bierzemy pod uwagę już na początkowych etapach planowania. W tracie realizowania inwestycji bierzemy nie tylko pod uwagę potrzeby Klientów, ale też stale zmieniające się trendy rynkowe.

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze inwestycje realizujemy tak, by przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli całkowicie usatysfakcjonowani. Nasze propozycje mieszkaniowe wyróżniają się nowoczesną, niepowtarzalną architekturą, łącząc równocześnie wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz prestiż.

Działamy na terenie Trójmiasta

Preferujemy sprawdzone, tradycyjne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców. Budowane przez nas domy są położone blisko obszarów zieleni, a jednoczenie dobrze skomunikowane z centrum miasta.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas inwestycji oraz tych w trakcie realizacji, które można znaleźć na naszej stronie.

Sprawdź ofertę